sobota, 17 maja 2014

ZARAZ SZLAG MNIE JASNY TRAFI !!!!!!

OD RANA JAKAŚ DZIEWCZYNA (BO ZAKŁADAM, ŻE TO DZIEWCZYNA, ALE KTO JĄ TAM WIE. MOŻE OBOJNAK, JA NIE OCENIAM :P) ZARZUCA MI POD KAŻDYM ROZDZIAŁEM TAJEMNICY DARK HIGH PLAGIAT, POD CZTEREMA ŻYWIOŁAMI TEŻ. ALE TO NIE WSZYSTKO... PO PROLOGU OPOWIEŚCI Z ERITHEL (ZAJMUJĄCYM OKOŁO JEDNĄ STRONĘ WORDOWSKĄ ZALEDWIE) STWIERDZIŁA, ŻE JEST WSZYSTKO ŚCIĄGNIĘTE Z WŁADCÓW PIERŚCIENI. KIT Z TYM, ŻE NAWET ICH NIE CZYTAŁAM I WIDZIAŁAM TYLKO RAZ CZY DWA FILMY! MASZ RACJĘ, ANONIMKKO, NIE MA U MNIE MOTYWU PIERŚCIENIA, A JEDYNIE ZAGINIONE BERŁO, NIE MA U MNIE ODPOWIEDNIKA MORDURU, ALE TEŻ TO SZCZEGÓŁ, ZAMIAST HOBBITÓW I KRASNOLUDÓW WALCZĄCYCH Z SZABELKĄ MAM WAMPIRY, WILKOŁAKI, LUDZI - SMOKI, SYRENY, A TAKŻE CZAROWNIKÓW (KTÓRZY O DZIWO NIE SĄ STARSZYMI PANAMI Z LASKĄ JAK GANDALF), ALE PRZECIEŻ WSZYSTKO JEST CHOLERA JASNA SKRADZIONE!
TAK JAK NA TAJEMNICY DARK HIGH. MOI DRODZY, JEŚLI KTÓREŚ Z WAS CZYTAJĄC KSIĄŻKĘ, CZY OGLĄDAJĄC SERIAL NATKNĘŁO SIĘ NA POSTAĆ NIMFADORY ROSENGARD, ZAKONU SALENITÓW, MAY - MEDIUM, CZY CHOĆBY VERISSETA (KTÓREGO SAMA WYMYŚLIŁAM), TO NIECH DA MI ZNAĆ! CHĘTNIE PRZECZYTAM!!!
POMIJAJĄC, ŻE LUDZI TAKICH JAK NIMFADORA (CZYLI FALIREE) SAMA WYMYŚLIŁAM TEŻ. JAK SIĘ POJAWIAJĄ W INNYCH OPOWIADANIACH (BO SĄ TEŻ TACY) MAJĄ ZUPEŁNIE INNĄ NAZWĘ. SZKOŁY, PODZIELONEJ NA SIEDEM DOMÓW, WEDŁUG UMIEJĘTNOŚCI TEŻ NIE WIDZIAŁAM NIGDZIE. OJ, PRZEPRASZAM, PRZYPOMNIAŁAM SOBIE, ZE W JEDNYM ROZDZIALE ZAPOŻYCZYŁAM SŁOWO PREFEKT Z HARRY'EGO POTTERA, MACIE MNIE! CAŁA HISTORIA TO PRZECIEŻ PLAGIAT!
ANONIMOWE COŚ, JEŚLI TO CZYTASZ, TO WIEDZ, ŻE NIKT CIĘ NA MOIM BLOGU NIE TRZYMA. DZIWNE, ŻE NIKT Z PRZESZŁO 100 OSÓB, KTÓRE OBSERWUJĄ MÓJ DRUGI PROFIL (MERIDIANE FALORI) NIGDY NIE DOSZUKAŁO SIĘ U MNIE PLAGIATU! JAK NIE UMIESZ SAMA CZEGOŚ STWORZYĆ, NIE ZARZUCAJ INNYM, ŻE SĄ TAK SAMO OGRANICZENI.
Z POWAŻANIEM, MERIDIANE FALORI

PS JEŚLI KTÓREŚ Z WAS, MOI DRODZY CZYTELNICY, RÓWNIEŻ CHCE MI COŚ ZARZUCIĆ, PROSZĘ BARDZO! JEŚLI KTOŚ Z WAS RÓWNIEŻ UWAŻA, ŻE ŚCIĄGAM CAŁĄ FABUŁĘ, NIECH MI NAPISZE. NO ŚMIAŁO!
JAK CHCECIE, ŻEBYM ZAWIESIŁA, TO TEŻ PISZCIE, JEŻELI TAK BARDZO WAM PRZESZKADZA, ŻE ROBIĘ COŚ Z PASJĄ I POŚWIĘCAM DŁUGIE GODZINY NA WYMYŚLENIE TEGO WSZYSTKIEGO OD ZERA!

5 komentarzy:

 1. Ja oglądałam i czytałam wszystkie części "Władcy..." i twoje opowiadanie zaczyna się inaczej i zapowiada się na zupełnie inną fabułę!
  Co do Twojego drugiego bloga, to cały świat Ty wymyśliłaś, stworzyłaś coś czego nikt inny nie napisał!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dziękuję! Jedna osoba mi wierzy :p
   Teraz trzeba to tylko wyperswadować tej małpie -,-''
   Jak ta zazdrość zżera ludzi...
   Staraj się tu człowieku, a oni tak ci podziękują.

   Usuń
 2. Drogi Anonimku !!!
  To, że w kilku momentach jest coś podobneggo (może i takiego samego) to mie oznacza, że cała książka jest!!!
  Nie widzisz, że nasza kochana Maridiane wkłada w to całe serce!!!
  Pisząc 4 blogi nie jest możliwością, że będzie coś podobne !!!
  Sam/a spróbuj tyle pisać i jeszcze wyrabiać dodając średnio 1 na każdym !!!
  Nie kiedy dodaje nawet więcej!!!
  I co ?? Jako Anonim jesteś taki odważny/a ??
  Jak masz coś do naszej kochanej Autorki to pisz wprost!!! Np. na jej fp !!!
  Więc jeśli masz coś do powiedzenia to albo pisz z własnego profilu alebo poprostu zostaw to dla sb !!!
  Nikogo nie interesuje tw zdanie!!!
  Ja jakoś czytałam każdy blog 2 razy i jakoś niczego się nie doszukałam!!!
  Jeżeli coś ci nie pasuje możesz także do mnie pisać :) Jestem otwarta nawet dla takich bufonów jak Ty !!!
  Pozdrawiam Pat ka <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako że kocham "Władcę" to zaczęłam czytać z takim neutralnym nastawieniem i szukałam czegoś, co by mi przypomniało choć trochę te książki. Ale niczego się nie dopatrzyłam! Tak sobie na początku pomyślałam, jak przeczytałam ten post na Czterech Żywiołach, że skoro nie czytałaś Władcy, to może zrobiłaś podobieństwo nawet o tym nie wiedząc - mnie się to kiedyś zdarzyło. Ale przepraszam bardzo, gdzie tu widać Władcę?? Jeśli ten anonim widzi to powinien wybrać się do okulisty, czy coś.
  Elf i motyw podróży, poszukiwania czegoś jest tak częsty w opowiadaniach, że trudno jest napisać coś takiego, by się nie powtarzało, ale na pewno fabuła ani trochę nie przypomina "Władcy".
  Czy ty, anonimie, czytałeś, lub chociaż oglądałeś Władcę? Jeśli oglądałeś tylko to chyba nawet nie powinieneś się wypowiadać, zwłaszcza jeśli oglądałeś telewizyjną wersję trylogii skróconą o jakieś kilka godzin od kinowej.
  W każdym razie ja jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak ty to wszystko dajesz radę ogarnąć. Cztery blogi pisać to jest coś... Mi na ledwo dwa starcza czasu :) Ale, ale nie tylko czas się liczy. Ważne jest, że Twoje opowiadania są niezmiernie ciekawe i chętnie się je czyta, z przyjemnością wchodzi na bloga.
  Pozdrawiam i nie przejmuj się jedną osobą. Nas, którym się podoba i podobać będzie jest znacznie więcej! I tego się trzymaj!
  Zuza ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Głupia /głupi! Nie rozumiem co to ma do WP. Nie jesteś ograniczona. A słowo prefekt nie zostało wymyślone przez J.K. Rowling!
  Nie martw się!
  Coco Evans

  OdpowiedzUsuń