MOJE POZOSTAŁE BLOGI1. Prophecy of Alamer (w skrócie PoA)


I tu jest link do krótkiego zwiastuna.

Opis:

Co byś zrobiła, gdybyś razem z bratem została przeniesiona do miejsca, które nie ma prawa istnieć? Miejsca, które jest rodem jak z tych wszystkich książek, które czytałaś?
Co by było gdybyś zakochała się w księciu, a jego starszy brat z zazdrości próbował was rozdzielić wszystkimi możliwymi metodami? Jeśli ten brat zdradziłby cały kraj i posunął się do porwania ciebie, byleby tylko otrzymać „należną” mu koronę?
A co zrobiłby twój brat, jeśli zakochałby się w dziewczynie, z którą nie może być, bo jest już przeznaczona innemu?
Co oboje byście zrobili, dowiadując się, że jesteście częścią pradawnej przepowiedni Alamer i, że to właśnie wy macie położyć kres bratobójczej wojnie, która w wkrótce wybuchnie?2.Tajemnica Dark High


Zwiastun:

Opis:
Tajemnica Dark High opowiada historię siedemnastoletniej Nimfadory Rosengard, rozpoczynającej w tym roku naukę w elitarnej szkole z internatem Dark High. Nie jest jednak tak do końca zwyczajna... Przydzielona do Domu Artystów dziewczyna potrafi kontrolować cztery żywioły, innymi słowy jest Faliree. Szybko zapoznaje się z trójką uczniów z Domu Historii (Nefertari Al-Hassa, Dimitry Iwanow & Tristian Schmidt) i postanawia pomóc im wypełnieniu powierzonej im przez Zakon Salenitów misji, polegającej na złapaniu tajemniczego Verisseta, stojącego za atakami i morderstwami uczniów D.H. :)3. Ravenclaw ponad wszystko (potterowskie ff; w skrócie Rav)

Opis:
Rzecz dzieje się w Hogwarcie kilka lat po Harrym Potterze...
Z Azkabanu ucieka dawny Śmierciożerca - Neimar. Neimar chce dopełnić zemsty na Elenie, której to rodzice przed laty schwytali go i zamknęli w więzieniu. Za Krukonką murem stoją jej przyjaciele - Ivanne i Damon, który również jest skrycie w niej zakochany.
Niestety Neimar oprócz zemszczenia się na Elenie ma inny, znacznie mroczniejszy cel... Tylko czy komukolwiek uda się powstrzymać tego szaleńca?
Co się stanie, jeśli jeden z bohaterów zostanie ofiarą ataku wilkołaka? Czy poradzi sobie z likantropią, czy też doszczętnie się załamie? Przyjaciele zostaną, czy odsuną się, okazując przy tym fałszywymi?
Odpowiedź znajdziecie w rozdziałach :)

2 komentarze:

 1. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej to nie moje opowiadanie ,ale na prawdę warto zajrzeć ,poczytać i dopingować autorkę w pisaniu dalej ,żeby ciągnąć go dalej potrzebuje wsparcia i komentarzy !! A więc ...
  Po prostu nie mogę sobie tego wyobrazić, że za chwilę zostawię to wszystko w Atlancie. Tyle wspomnień związanych z tym miejscem, z tym miastem wychowałam się tu. A teraz, teraz to zaczynam swoje życie od nowa, z daleka od tych wszystkich fałszywych ludzi. Wyprowadzam się do brata, który mieszka w Stratford. Zostawiam tu rodzinę, znajomych wszystko, ale cieszę się z tego powodu. Jest szansa na to, że poznam normalnego chłopaka, który będzie mnie kochał całym sercem. Przyjaciół, którzy za akceptują mnie taką jaka jestem ale również takich, którzy zawsze mi pomogą i będą ze mną w każdej chwili mojego życia.
  Zapraszam na opowieści o niezwykłej bohaterce i o jej niebanalnym życiu ...
  http://darkgirlff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń